Asosyal Medya

Günümüzde teknolojinin oldukça hızlı ilerlemesinden kaynaklı insanlar da yeni çağa oldukça hızlı bir giriş yaptılar. Özgür BAKAR'ın kaleme aldığı oyunda insanların internetle olan komedi savaşını Yönetmen Abdurrahman TUTAR sahnelere taşıdı. Oyun Çanakkale'nin Çan ilçesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Çan MYO Bahar Şenliklerinde olmak üzere iki yerde sahne almıştır.

Hikayenin Sonu

Zengin kız, fakir oğlanın birbirine aşık olmasıyla başlayan hikayede, çiftin aileleri planlamadan önce tanışınca ortalık bir hayli karışıyor. Abdurrahman TUTAR'ın yazıp yönettiği ve oynadığı Absürt Komedi türünde ki oyunu Çanakkale bölgesi ve İzmir bölgesi turne programıyla seyircilerle buluşturuldu.

Yalancı Afacan

Abdurrahman TUTAR'ın yazıp yönettiği komedi türünde ki çocuk oyunu, sürekli yalan söyleyen bir çocuğun başına gelenleri ve sonra çıkardığı derslerle doğru olana yönelmesini konu alıyor. Çanakkale 18 Mart Sinemasında ortak bir çalışma ile binlerce çocuğa ulaşan oyun büyük bir ilgiyle karşılandı.

Asosyal Medya

Günümüzde teknolojinin oldukça hızlı ilerlemesinden kaynaklı insanlar da yeni çağa oldukça hızlı bir giriş yaptılar. Özgür BAKAR'ın kaleme aldığı oyunda insanların internetle olan komedi savaşını Yönetmen Abdurrahman TUTAR sahnelere taşıdı. Çanakkale'nin ilçelerine turne programı düzenlenerek binlerce seyirciyle tekrar buluşan oyun yoğun ilgiyle karşılandı.

Ehliyet Senin Neyine Dön Şinasi Köyüne

Feyzullah ARSLAN'ın kaleme aldığı trajikomik türünde ki oyun trafik kazalarının sonucunda meydana gelen üzücü olayları anlatmaktadır. Abdurrahman TUTAR'ın yönettiği oyun Çanakkale'nin ilçelerinde büyük bir ilgiyle karşılandı.